FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 30.12.2010, 20:03:47 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
wielkie mi co, że Przewodniczący RM ma telefon służbowy, który kosztuje Gminę 1 tys. zł rocznie


Za 1 tysiąc złotych można by było odśnieżyć ulicę. Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.12.2010, 20:17:56 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


i napiszę jeszcze jedno, apropo diety Pana Przewodniczącego Berlińskiego i tego co robi nasz były Wiceprzewodniczący Paczuszka. nie dyskutuję na temat tego czy to wysoka kwota czy też, ale chcę zwrócić uwagę na inną kwestię. dlaczego dopiero teraz dieta Przewodniczącego się Panu Paczuszce nie podoba? przecież Pan Paczuszka był Wiceprzewodniczącym Rady za czasów, gdy sympatyzował (delikatnie powiedziane) z Gminą Razem. wtedy go to jakoś nie raziło. swoją drogą to jestem ciekawy czy jako Wiceprzewodniczący Rady też nie brał z tytułu tej funkcji jakiejś diety. a jeśli brał to ile to było jestem ciekawy. żenada Panie Paczuszka. i tyle temacie. i żeby nie było - piszę obiektywnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.12.2010, 21:14:11 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Mylisz się kolego obiektywizmu tu nie brakuje, dowodem na to jest nagranie całe nie montowane Wykrzyknik Co więcej jest to forum i tak jak napisałem czekam na wasze opinie w tej sprawie i twoją szanuje . Co do telefonu służbowego nie masz racji dlatego iż DIETA dlatego się nazywa tak iż nie jest to pensja
ponieważ jest to funkcja społeczna (służba),a dieta jest po to by rekompensować poczynione koszta czyli dojazdy,czas stracony w pracy , telefony itp. i jest to dziwne nawet bardzo gdyż jest to nadużywanie władzy, powiedz mi gdzie nasz radny ma wydzwaniać bo chyba nie po firmę która odśnieża nasze ulice bo ludzie się skarżą że firma przyjeżdża do pana Berlińskiego i za nasze pieniądze odśnieża mu dojazd do działki i to nie jest dziwne to jest przykre Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.12.2010, 21:47:21 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


- Question


Ostatnio zmieniony przez eko dnia 02.07.2011, 07:51:53, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.12.2010, 22:28:26 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Exclamation


Ostatnio zmieniony przez eko dnia 02.07.2011, 07:55:53, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.12.2010, 23:10:53 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Jak to mówią lepiej zmienić "otoczenie" późno niż wcale Uśmiech...Suszę zęby
Ale tak właśnie słyszałem Jak pan P. (Eko) opowiada, był p. M było większe korytko , nagrody czyli Sami Swoi Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

Już pisałem o tym że wiem że większość z tych co pracują w urzędzie to te same nazwiska, kadra jest nie wykształcona w ogóle, lub nie w tym kierunku.

A taka Desais czy jak jej tam zamydla oczy że Zelów ma dobry urząd z dobrymi pracownikami , pan Malinowski był dobry a pani Świerczyńska to zło w czystej postaci.

Powiem panie Eko że ja gratuluje panu stoicyzmu podczas debilnych uwag kierowanych do pana przez tego ... Przewodniczącego rady.

Czekamy też na nazwiska szczęśliwych nagrodzonych Uśmiech...
Już mam nawet swoje typy Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 31.12.2010, 08:31:15 Odpowiedz z cytatem
Antek
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 16 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Ukasy napisał:
Takimi danymi jak budżet miasta to dysponują tylko ludzie w to wtajemniczeni. Na stronie Zelowa znajdują się jedynie dane, które są już nieaktualne. Ale wiem jedynie, że Gmina jest zadłużona 40 mln. Suszę zęby Suszę zęby


Takie dane są od paru lat dostępne dla wszystkich.
Istnieje coś takiego jak BIP (Biuletyn Informacji Publicznej) - link ze strony głównej
a potem Rada Miejska > Uchwały Rady > Pokaż wg. Podgrup Zadań Publicznych > Budżety i podatki.
Pozdrawiam noworocznie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxFedora1024x768
PostWysłany: 31.12.2010, 08:43:30 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

Już pisałem o tym że wiem że większość z tych co pracują w urzędzie to te same nazwiska, kadra jest nie wykształcona w ogóle, lub nie w tym kierunku.


Zgadzam się z tobą Krytyku. Ci wszyscy urzędnicy mają jedynie średnie wykształcenie, takie jak pan Malinowski, a ci wszyscy młodzi, wykształceni ludzie po wykształceniu wyższym, nie znajdą pracy w Urzędzie, tylko w Fanarze. Szkoda, że rzeczywistość jest taka brutalna.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.12.2010, 09:21:43 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


ukasy piszesz tu bezsensu kazdy by sie chcial wypowiedziec a nie tylko ty zabierasz glos
a krytyk tylko kazdego obraza i nic innego nie robi
ja tam sie za bardzo nie interesuje polityka ale jak byly wybory to poszedlem i zaglosowalem
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 31.12.2010, 13:15:04 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


A czy to moja wina że urząd nie wykształcony być ?Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Czy to moja wina że Orlik nie budować się ? Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Ja być winny że w Zelowie nie ma strefy ekonomicznej, że pies z kulawą noga nie chcieć tu otworzyć swój biznes Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?
Moja wina że w urzędzie nazwiska powtarzać sie Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?
Kali winny że droga za pożdżenicami rozpadać sie Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?
Ja podpisać umowa i zapłacic pieniądze za Orlika którego nie być Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?
Ja sponsorować mister Berlinski i jego komóra Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?
Ja mu odsnieżać działka Suszę zębySuszę zębySuszę zęby?


Kali życzyć nowy dobry lepszy rok Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 31.12.2010, 15:26:06 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie Twoja wina Krytyku. Suszę zęby
Fajnie pokazałeś Kalego z Pustyni i w puszczy. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
A jeszcze słowo do DziadkaAU. Po co się tutaj zarejestrowałeś Pytajnik
Napisałeś 35 postów w ciągu godziny i jeszcze z błędami ortograficznymi. Naucz się pisać, a dopiero później wypowiadaj się na forum.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU WykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.12.2010, 16:39:40 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


zarejtrowalem sie zeby se popisac o zelowie
ale krytyk sie zmienil w murzyna Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 31.12.2010, 16:43:31 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Krytyk_Prawdziwy"

A taka Desais czy jak jej tam zamydla oczy że Zelów ma dobry urząd z dobrymi pracownikami , pan Malinowski był dobry a pani Świerczyńska to zło w czystej postaci.


nie wtykaj mi rzeczy których nie napisałam ok Pytajnik
ciagle pisaleś ze za kadencji p.M nie zostało nic zrobione a ja uważam inaczej , zostało zrobione i według mnie nawet dużo

o pracownikach urzędu nie wypowiadałam się wcale lub prawie wcale
jedyną osobą o której pisałam była p.Król , która jak to dokladnie wyraziłam jest według mnie filarem urzędu z racji swojego doświadczenia

wiem że w urzędzie jest kumoterstwo ,JEST Wykrzyknik! i będzie zawsze bo pracują tam już pokolenia , mama , tatuś i teraz dzieci które prace mają załatwianą przez protekcje i to mi się zawsze nie podobało i podobać nie będzie

Krytyku czytaj mnie dokładnie i nie wypisuj farmazonów

DEESIS ! mój nick brzmi , mógłbyś się już tego nauczyć to tylko kombinacja 6 literek Uśmiech...

Szczęsliwego Nowego ROKU życzę wszystkim forumowiczom ( nawet tobie Krytyku) oby Was nie rozczarował Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 31.12.2010, 16:44:41 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


no wlasnie krytyk nie umiesz nawet pisac DEESIS
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 31.12.2010, 17:33:30 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


DEESIS wkońcu cieszę się że napisałaś racje o urzędzie Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

Ale zdania o panu M nie zmienie, jak można być tak .... żeby podpisywac takie umowy , oni byli ślepi ? naiwni ? czy po prostu coś z tego mieli ?

Odpowiedzcie na to sobie sami Uśmiech...

Życzę lepszego nowego roku! DEESIS Tobie też jak najbardziej po prostu twardo polemizuje... Uśmiech...Suszę zębySuszę zębySuszę zęby


Natomiast "Dziadek AU"
ty nie potrafisz nawet dobrze zdania złożonego "sklecić" więc jak masz coś do powiedzenia to powiedz, tylko błagam mądrego
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 9 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon