FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Gratulacje dla zelowskiej policji!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 20.12.2010, 15:10:41 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


to są cieniasy a nie policja,nadają się tylko to wypisywania mandatów i zatrzymania rowerzysty w nocy bez światła.dać ich na miesiąc do dużego to by by nie wiedzieli co się dzieje.cieniasy LOL

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 20.12.2010, 15:46:03 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


kolanko napisał:
to są cieniasy a nie policja,nadają się tylko to wypisywania mandatów i zatrzymania rowerzysty w nocy bez światła.dać ich na miesiąc do dużego to by by nie wiedzieli co się dzieje.cieniasy LOL


A potem się dziwić dlaczego młodzież wypisuje na murach HWDP Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.12.2010, 16:53:26 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


nie rozumiem tego mandatu 200zł za nie zapięte pasy przecież to jest nie do pomyślenia
odwołaj sie

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 20.12.2010, 17:47:16 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ukasy napisał:
kolanko napisał:
to są cieniasy a nie policja,nadają się tylko to wypisywania mandatów i zatrzymania rowerzysty w nocy bez światła.dać ich na miesiąc do dużego to by by nie wiedzieli co się dzieje.cieniasy LOL


A potem się dziwić dlaczego młodzież wypisuje na murach HWDP Suszę zęby



wypisuja, bo sa debilami. A jak im ktos auto zajebie albo zgwalci corke to ciekawe gdzie sie zglosi

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 20.12.2010, 17:53:54 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


Cytat:
wypisuja, bo sa debilami. A jak im ktos auto zajebie albo zgwalci corke to ciekawe gdzie sie zglosi


a co powiesz na taki stan rzeczy oni już byli na policji i nikt im nie pomógł i dlatego piszą tak na ścianach

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 20.12.2010, 18:19:58 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
wypisuja, bo sa debilami. A jak im ktos auto zajebie albo zgwalci corke to ciekawe gdzie sie zglosi


Chodziło mi o to, że młodzież takie coś pisze za właśnie m.in. takie pasy, ale nie zawsze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.12.2010, 20:37:17 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


starwea napisał:
Cytat:
wypisuja, bo sa debilami. A jak im ktos auto zajebie albo zgwalci corke to ciekawe gdzie sie zglosi


a co powiesz na taki stan rzeczy oni już byli na policji i nikt im nie pomógł i dlatego piszą tak na ścianach


dokładnie Wykrzyknik!
oj mogłabym dużo o nich napisać , wiem jak wyglądają ich interwencje u kogoś kto znęca się nad rodziną , jak szukają sprawców włamań
najlepiej podać im nazwisko sprawcy to wtedy można liczyć że ktoś zostanie ukarany

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.12.2010, 07:29:49 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Myślę, że głos powinien zabrać ktoś kto się udzielał tutaj podczas kampanii. Co by mógł rozwiać nasze wątpliwości co do poczynań Zelowskich "Stróży Prawa".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1280x800
PostWysłany: 21.12.2010, 13:48:20 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


sprawa jest prosta. policja ma 2 tygodnie na to by wyrobic statystyki, by poszczycic sie, ze ich aktywnosc jest coraz wieksza. bo jakby byla zbyt mala, to zle by to wygladalo.

2 to ratowanie budzetu.

przeciez policja nie ma obowiazku wlepienia mandatu za kazdym razem. moze przeciez takze pouczyc. a, ze rzadko z tego korzysta to juz inna sprawa.

od 200 zl bym sie tez odwolal.

co do zelowskiej policji mam swoje zdanie. pewnych dzialan nie rozumiem i niestety ich nie zrozumiem. ale trzeba tez zrozumiec, ze kazdy ma swojego przelozonego i wykonuje tylko polecenia z gory.

nie dalej jak w weekend bylo glosno o policjancie, ktory sobie wystawil mandat, by nie wrocic z patrolu z czystym notesikiem. zeby bylo zabawniej, uwaga komendanta nie dotyczyla skandalicznej sytuacji, tylko tego by na 2 raz, policjant nie wystawial sobie mandatu, tylko zeby mu wystawil go kolega z patrolu.

nie dziwie im sie pozniej, ze szukaja gasnic i nie zapietych pasow, zamiast latac za gowniarzami ze sprayami czy podjezdzac tam gdzie jest niebezpiecznie. z pierwszych sytuacji jest kasa i spokoj z 2 duze ryzyko i brak kasy.

logiczne?

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 21.12.2010, 16:54:07 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Nie tylko u nas szukają na sile kasy i naciągają statystyki.

Kochanowice k/Częstochowy - Wieś Piratów

Zapraszam do wysłuchania Fakty RMF godz 17.00 -(prawy klik i zapisz jako)


http://v.iplsc.com/-/0000UOEYIMJWXWUH-A1.mp4
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 21.12.2010, 17:03:46 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


C4rtm4n napisał:
Nie tylko u nas szukają na sile kasy i naciągają statystyki.

Kochanowice k/Częstochowy - Wieś Piratów

Zapraszam do wysłuchania Fakty RMF godz 17.00 -(prawy klik i zapisz jako)


http://v.iplsc.com/-/0000UOEYIMJWXWUH-A1.mp4


Jestem niemile zaskoczony po odsłuchaniu całej audycji. Przecież zachowania policji pod Kochanowicami to skandal Wykrzyknik Dobrze, że o takich rzeczach mówią przynajmniej w publicznych mediach.
Nasz rząd próbuje dziurę budżetową załatać pieniędzmi z mandatów. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.12.2010, 20:11:56 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


proponuję pojeździć trochę za nimi z kamerą i aparatem i porobić filmiki lub fotki, jak oni stosują się do przepisów dotyczących zapinania pasów. kilka razy sam na własne oczy widziałem, jak jeździli BEZ pasów. i to jest chore.

poza tym... jakiś czasu podjechałem pod biedronkę, gdzie stała swoim autem zona jednego z naszych stróżów prawa. stanąłem obok. czekałem na żonę, która poszła na zakupy i wyszedłem ze swojego samochodu. tak sobie patrzyłem, to tu to tam, i w pewnym momencie zerknąłem na skręcone koła samochodu żony naszego zelowskiego stróża prawa. oczom moim ukazał się widok łysych opon. aż podszedłem bliżej i z niedowierzaniem stwierdziłem że bieżnika tam rzeczywiście prawie nie ma a opony do tego letnie. więc o czym tu mówić, słoma z butów wystaje, to się łapie tam gdzie najłatwiej.
myślę że lepiej zrobiliby kontrolując naszych 'pekińczyków', których nieoświetlone stada wyjeżdżają z toruńskich. jeżdżę często w godzinach, w których jadą do lub z pracy, więc znam temat. szkoda, ż e stróże prawa (brzmi paradoksalnie) tego nie zauważają. i nie mówię by od razu karać rowerzystów za brak świateł - można wylegitymować i dać warunek: przyjeżdżasz dziś lub jutro na komisariat z założonymi światłami albo łapiemy drugi raz i karzemy podwójnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.12.2010, 12:19:01 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
proponuję pojeździć trochę za nimi z kamerą i aparatem i porobić filmiki lub fotki, jak oni stosują się do przepisów dotyczących zapinania pasów. kilka razy sam na własne oczy widziałem, jak jeździli BEZ pasów. i to jest chore.


Dobry pomysł, ale i tak nic nie da. W dzisiejszych czasach policja może łamać przepisy, a nie spotka ich kara.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.12.2010, 14:00:14 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


A ja proponuję
Zwolnić wszystkich policjantów bo jak widać po wypowiedziach na forum nie są nikomu w Zelowie do niczego potrzebni i poczekać na przejęcie pilnowania ładu w mieście np. przez kibiców Widzewa lub dresiaży byłego burmistrza. Z tego co wiem radzili sobie przed ciszą wyborczą pod słupami ogłoszeniowymi lepiej od Policji. Nie wiem czy będzie bezpieczniej na pewno będzie ciekawiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
 Gratulacje dla zelowskiej policji!!! 
PostWysłany: 23.12.2010, 14:44:18 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


czemu nie, ale w takim wypadku wolny dostep do broni palnej dla kazdego 18+ jest konieczny;]

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon