FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> KINO

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 26.04.2004, 18:54:29 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Moi drodzy.
Niniejszym uruchamiam forum filmowe. Jeśli uda Wam się zobaczyć niesamowity film, stary, nowy, wszystko jedno; coś Wam się szczególnie podobało, albo Was zdenerwowało podzielcie się z resztą forumowiczów. Polecacie, odradzacie, macie jakieś wnioski, przemyślenia, konkluzje, zapraszam do pisania!
Ja pozostaję pod wrażeniem KILL BILL vol. 2
Polecam serdecznie, moim zdaniem lepsza niż pierwsza część. Uma znakomita! Błyskotliwe dialogi, Tarantino w swoim żywiole. Oglądajcie na zdrowie Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 27.04.2004, 07:27:33 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ostatnio oglądałem dwa filmy które mi sie szczególnie podobały (nie są moze nowe filmy ale za to dobre). A mianowicie są to " Inni" jest to super horror proponuje sobie włączyć film koło 11 wieczorem dać głośniki na full (najlpiej jak ktoś ma kino domowe)i sobie samemu oglądać. Wrażenia murowane:) Suszę zęby . A drugi z filmów to "oszukać przeznaczenie 2" W tym filmie podobała mi się fabuła i efekty specjalne a także dźwięk jest bardzo dobrze dobrany. Proponuje oglądać go j.w. napisałem Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.04.2004, 17:35:53 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Nowy film DJ Caruso (Jezioro Salton) potraktowałem jako standardowy thrillerek. Poszedłem do kina tylko i wyłącznie dla Angeliny Jolie (nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego). Po tej produkcji Angelina opuściła swojego męża Billa Boba Thorntona, którego bardzo lubię, i związała się ze swoim ekranowym partnerem: Ethanem Hawk. Wielka miłość znów przeniosła się z planu filmowego do życia.
Angelina gra rolę agentki FBI, która pomaga montrealskiej policji w prowadzeniu śledztwa dotyczącego seryjnych morderstw. Planowałem nie skupiać się na miałkiej akcji i zająć się podziwianiem pełnych ust panny Jolie, zwłaszcza że pierwsza godzina filmu jest dość nudna, ale wszystko się potem zmieniło. Bo wiadomo jak to jest: śledztwo, przesłuchania, podejrzani, trup sieje się gęsto, kolejne tropy, czasem podskoczy się na fotelu jak kolejne, zmasakrowane ciało wychynie z sufitu etc. Ale po godzinie wszystko się skończyło i my, widzowie poczuliśmy niedosyt. Za szybko i za łatwo zagadka się rozwiązała. Potem było już tylko lepiej...
Akcja się rozkreca w momencie, kiedy powinna sie zakończyć, kolejne sceny zaskakują, Angelina się rozbiera Suszę zęby
Mam tylko obiekcje do metod pracy pani agent FBI. Te wszystkie psychologiczno - empatyczne sztuczki polegające na wczuciu się w psychikę mordercy jakoś na mnie nie działają...
Ale generalnie film niezły, można sobie obejrzeć. W kinach od 30 kwietnia!

PS. Co do postu Meiera, serdecznie polecam INNYCH Alechandro Amanabara, a także inne filmy tego genialnego reżysera, zwłaszcza "Otwórz oczy", który potem został skopiowany przez amerykanów pod nazwą "Vanilla Sky" Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 29.04.2004, 11:43:05 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli chodzi o mnie, to zainteresował mnie film "Session 9 ". Jest to naprawdę interesujący thriller psychologiczny. Na początku filmu nie można przewiedzieć, co się bedzie działo potem i to jest w nim nejlepsze.

Kolejnym filmem, który szczególnie mi się podobał był " Requiem for a dream", który ukazuje dążenie do celu za wszelką cenę, jak i łączące się z tym uzależnienie od narkotyków.
Obydwa te filmy nie pozostawiają moim zdaniem uczucia obojętności w człowieku.

A oglądałam je dzięki mojemu serdecznemu koledze.
P.S: Bóg zapłać Bartoszu.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 29.04.2004, 18:05:26 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Jeśli chodzi o Requiem dla snu, to jest to jeden z moich ulubionych filmów, też serdecznie polecam. Znakomita Jenifer Connelly i Jared Leto oraz rewelacyjna muzyka i montaż Mruga 2
A jak jesteśmy już przy filmach Darena Aronofskiego, to polecam jego drugie dzieło - Pi. Obejrzeć koniecznie, ostro jeździ po psychice...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 29.04.2004, 18:12:35 Odpowiedz z cytatem
a
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 12

Register IP:


Najlepszym filmem jakim oglądałem był i jest SOUTH_PARK.
Fabuła jest genialna, aktorzy też jednym słowem HICIOR LOL LOL LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 30.04.2004, 09:42:00 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Dwa tytuły: Requiem dla snu, za samą muzyke powinien być Oscar, drugi to Święci z Bostonu i chociaż to stary film, jeszcze przez wiele lat będzie nadal aktualny. Polecam też Equlibrium, można się zastanowić nad całym istnieniem...Polecam i pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 15:42:32 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Ja bardzo mile wspominam Memento. Genialna jak dla mnie fabuła i pomysł na film choć możenia dla każdego do zrozumienia po jednym obejrzeniu Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 18:50:41 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Podobnie do Hiva uważam,ze film "Memento" był ciekawy. Najważniejsze,to oczywiście to,że nie można było przewidzieć, jak się skończy ten film.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 20:29:30 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Phone Booth - film jak dla mnie świetny mimo kilku szczegółów które możnaby poprawić aby stał on się genialny. Fabuła świetna bo przy niewielkim nakładzie pieniężnym stworzono coś na prawdę ciekawego. Gdyby jeszcze głos terrorysty był bardziej "terrorystyczny" i wydobywał się z słuchawki telefonu a nie jakby on stał obok... to dla mnie właściwie perfekt Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 21:12:18 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ostatnio za namową kuzyna ściągnęlismy przez eMule Boogie Nights. Polecam jak Wam wpadnie w ręce!!
Rewelacja, tarzałem się ze smiechu po podłodze, a potem nawet było przesłanie. Taki Tarantino ze szczyptą pure nonsensu.
A we wtorek obiecuję na gorąco recenzję TROI
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.05.2004, 19:14:32 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


No niestety moi drodzy. TROJA to jedynie TRUJA!Wykrzyknik!
Film jest jedynie dość ładny, a to jak na wielką, amerykańska produkcję przystało, zdecydowanie za mało Smuteczek
Mówiąc ładny, mam na myśli plenery i ładne, umięśnione, opalone ciałka. Czyli to samo co w każdym odcinku Słonecznego Patrolu.
Dialogi są złe, bardzo złe są dialogi, i aż się chce wyjść z kina proszę pana...
Poza tym film jest zwyczajnie nudny, ciągnie się jak flaki z olejem, nie ma ikry, powera, czegoś, co przyciągnie uwagę i nie pozwoli oderwać wzroku. Choć Pit gra nieźle, toreszta aktorów młodego pokolenia zawodzi, no może poza Been-em. Orlando Bloom to tylko ładna buzia, u Jacksona był bardziej żywiołowy.
Irytuje też niemiecka perfekcyjność, ale bądź co bądź Petersen to Niemiec. Nie wierzę w tysiąc statków idealnie rozmieszczonych na morzu ani w 50 tysięcy żołnierzy w idealnym szyku. Chociaż jeden powinien się różnić. Komputerowa multiplikacja kłuje w oczy.
Niezłe są sceny zbiorowych walk, ciekawe prowadzenie kamery, ale to zbyt mało, aby film był dobry...
Niestety GLADIATOR to nie jest, a Petersen to nie drugi Scott, a szkoda.
Zresztą w mojej ocenie nie jestem odosobniony, podobne opinie słyszałem wsród innych uczestników pokazu, o czym pewnie wkrótce przeczytacie.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 30.05.2004, 21:44:54 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Przed chwila oglądałem film "The Haunting" Jest to super horror jak ktoś się lubi bać to polecam. Bardzo ciekawa fabuła i super efekty. Jest jeden minus w polsce nie ma tego filmu na dvd który jest w systemie dolby 5.1. tylko 2.0. W systemie 5.1 jest wersja angielska ale (tu ciekawe) nie ma polskich napisów saą węgierskie i jeszcze jakieśtam ale polskich nie ma. na płytce jest polska wersja z lektorem ale tylko w 2.0 wiec efekty (gdy ktos ma kino domowe) sa słabe. Tak pozatym film jest super

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.05.2004, 06:54:23 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Musicie obejrzeć film "Dom na przeklętym wzgórzu". Horror ten najlepiej oglądać w nocy. Gwarantuję wam niezapomniane wrażenia po obejrzeniu tego filmu Uśmiech... Drugim filmem jest "Anatomia". Świetny thriller, który trzyma w napięciu. Też polecam go obejrzeć w nocy Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 KINO 
PostWysłany: 31.05.2004, 06:57:04 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


"The Haunting" i ten dom na wzgórzu (The House of the Haunting Hill), bo chyba o to chodzi... To strasznie kieprawe filmy... Nie polecam nikomu... Strata czasu!

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 5  
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon